اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

درباره بیمه دات کام

موتور جست وجو و خرید آنلاین بیمه نامه بیمه دات کام از محصولات حوزه اینشورتک هلدینگ سپاس است که فعالیت خود را از ابتدای فروردین سال 1396 آغاز نمود. بازاریابی و فروش آنلاین انواع بیمه نامه‌های مختلف همراه با سامانه‌ای برای استعلام قیمت، خرید و ثبت‌نام بیمه از تمامی شرکت‌ها زمینه فعالیت اصلی بیمه دات کام را تشکیل داده است. به این صورت افراد می‌توانند با مراجعه به سایت و با ورود به صفحه محصول مرتبط و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، انواع فهرست شرکت‌های بیمه‌گر فعال در آن حوزه مشاهده و بعد از مقایسه، خریداری کنند. تمامی مراحل خرید به صورت برخط بوده و در کمترین زمان بیمه نامه ارسال خواهد شد.

علاوه بر این، بیمه دات کام دارای بخشی به نام سامانه بازاریابی است که در آن بازاریابان می‌توانند بدون هیچ قید و شرطی و به صورت 24 ساعته انواع بیمه نامه را فروخته و از بیمه دات کام درصد فروش دریافت کنند. این اولیه سامانه برخط در کشور است که در اختیار بازاریابان برای آسان کردن مراحل فروش بیمه راه‌اندازی شده است.

مشتری مداری، ارائه اطلاعات دقیق، بی‌طرفانه بودن، امکان مقایسه و خرید سریع و پشتیبانی 24 ساعته از مهم‌ترین مزایای بیمه دات کام است. همچنین بیمه دات کام این افتخار را دارد که با 15 شرکت بیمه‌گر بزرگ مورد تائید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از جمله بیمه معلم، پارسیان، ملت، سینا، پاسارگاد، رازی، دی، ایران، پارسیان، آسیا، سامان، نوین، کارآفرین و غیره در حوزه فروش بیمه آن‌ها فعالیت می‌کند. از دیگر مزایای بیمه دات کام فروش انواع محصولات متنوع بیمه‌ای شرکت‌های مختلف از جمله شخص ثالث، موتور، بدنه، آتش‌سوزی، درمان، مسافرتی، تجهیزات الکترونیک، مسئولیت پزشکان و غیره است. هدف بیمه دات کام این است که افراد بتوانند در بستری ایمن، انواع بیمه نامه‌های مورد نیاز خود را در سریع‌ترین زمان و در هر نقطه‌ای از کشور خریداری کنند.

شرکت‌های بیمه

با مشارکت و نظارت کارگزاری رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران